Menu

Bodylab program pro firmy

 

Pohyb a naše myšlení jsou uzavřený kruh - smysluplným pohybem stimulujeme náš mozek a kvalitu jeho fungování, které zpětně působí na kvalitu našeho pohybu, tělesného stavu a pocitu pohody.

Při dlouhodobém a pravidelném sezení se naše tělo doslova “vypíná”, což se brzy projeví i na kvalitě našeho myšlení a nálady. Rychle jsme podráždění, nesoustředění, bez energie. Naše pracovní efektivita padá dolů. Bolí nás hlava, krk, tuhnou nám ramena, stupňuje se bolest v bederní páteři. Tento stav rovněž rychle přispívá ke komunikačním a vztahovým problémům, jak v pracovním prostředí, tak mimo něj.

Náprava v podobě přirozeného, zábavného a smysluplně poskládaného pohybového programu je jednoduchá - pohyby jsou technicky nenáročné, cvičení zabere minimum času. Tajemství se skrývá v jednoduchosti, technice, smysluplném plánu a hlavně pravidelnosti!

Programem Bodylab se vrátíme k tělesné rovnováze, energii a vitalitě potřebné k plnění pracovních úkolů, naučíme se aktivně relaxovat a i když pokačujeme v sedavém zaměstnání, víme jak tento neduh jednoduše a pravidelně kompenzovat. A přitom se nezapomínáme bavit.

Dvou až čtyřdenní Bodylab program pro firmy zahrnuje:

- cviky zaměřené na kompenzaci dlouhodobého sezení v zaměstnání
- cviky aplikovatelné přímo v pracovním prostředí.
- systém pohybů zaměřený na “stmelení” těla a optimální fungování mozku a myšlení
- nácvik relaxace a pragmatické meditace pro získání a udržení energie
- týmové pohybové hry
- sladění výše popsaného do minimalistického programu pro každodenní využití


Use It or Loose It (česky Co nepoužíváš, to ztratíš). Jednoduchá poučka aplikovatelná na práci s naším tělem a naší myslí. Naše každodenní pracovní životy jsou težké a komplikované a právě jednoduché přímočaré techniky v sobě skrývají potenciál pro návrat k rovnováze, klidu a zdraví.